W piątek 31.12, podczas wieczornej mszy świętej, modlitwą kończyliśmy mijający rok 2021. Wysłuchaliśmy również informacji podsumowującej bieżący rok w życiu naszej parafii. Piętno pandemii, która jest z nami już drugi rok, odcisnęło się boleśnie na życiu rodzin naszej społeczności. Pożegnaliśmy w 2021 roku 54 naszych parafian.

Odprawione następnie nabożeństwo dziękczynno-błagalne w swej treści odnosiło się do żalu za przewinienia, dziękczynienia za otrzymane łaski i próśb o pomyślne przeżycie kolejnego roku w łączności z Bogiem i Kościołem. Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, poprzedzone odśpiewaniem hymnu Te Deum, zakończyło ten modlitewny wieczór. Na pożegnanie usłyszeliśmy noworoczne życzenia duszpasterzy skierowane do parafian.