„Adoptuj Życie”

ks. Antoni Dujlovic

ks. Antoni Dujlovic

Męczennik XX w.

0054710
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
85
103
188
54028
1745
3079
54710

Your IP: 3.226.251.205
2019-08-19 22:08

b_240_140_16777215_00_images_stories_aktualnosci_okladka.jpg

Pełna poprawna nazwa brzmi: "Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą". Nie jest to więc adopcja prawna dziecka po urodzeniu, pozbawionego opieki rodzicielskiej, do rodziny zastępczej, ale adopcja duchowa dziecka poczętego zagrożonego zabiciem w łonie matki. Wyrażana jest osobistą modlitwą jednej osoby o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga Dawcę Życia. Trwa przez 9 miesięcy, okres wzrostu dziecka w łonie matki. Zobowiązanie adopcyjne, poprzedza przyrzeczenie, które je utwierdza.

 

 

Istota Duchowej Adopcji wynika z osobistego: modlitewnego i uczynkowego wstawiennictwa do Jezusa Chrystusa osoby adoptującej duchowo, wstawiennictwo o pomoc w ratowaniu od zagłady jednego nieznanego, lecz wybranego przez Boga-Dawcę Życia zagrożonego aborcją dziecka. Trwa przez okres 9 miesięcy.

 

W naszej Parafii planowane jest przeprowadzenie Duchowej Adopcji w trakcie Rekolekcji Wielkopostnych w dniu 24 marca 2018r. W załączeniu zamieszczamy bezpłatny egzemplarz gazety Fundacji Małych Stópek, która przybliża temat Duchowej Adopcji.

 

Istnieje możliwość zamówienia w/w gazety. Osoby chętne do bezpłatnej prenumeraty gazety proszone są do zgłaszania się do Zakrystii i dokonanie zapisu na listę osób chętnych.

 

>>> DUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZETEGO <<<

Libero tellus lacinia egestas donec pede nec in sem massa vel.