„Adoptuj Życie”

Your IP: 3.226.251.205
2019-08-19 22:08

b_240_140_16777215_00_images_stories_aktualnosci_okladka.jpg

Pełna poprawna nazwa brzmi: "Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą". Nie jest to więc adopcja prawna dziecka po urodzeniu, pozbawionego opieki rodzicielskiej, do rodziny zastępczej, ale adopcja duchowa dziecka poczętego zagrożonego zabiciem w łonie matki. Wyrażana jest osobistą modlitwą jednej osoby o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga Dawcę Życia. Trwa przez 9 miesięcy, okres wzrostu dziecka w łonie matki. Zobowiązanie adopcyjne, poprzedza przyrzeczenie, które je utwierdza.

Istota Duchowej Adopcji wynika z osobistego: modlitewnego i uczynkowego wstawiennictwa do Jezusa Chrystusa osoby adoptującej duchowo, wstawiennictwo o pomoc w ratowaniu od zagłady jednego nieznanego, lecz wybranego przez Boga-Dawcę Życia zagrożonego aborcją dziecka. Trwa przez okres 9 miesięcy.

W naszej Parafii planowane jest przeprowadzenie Duchowej Adopcji w trakcie Rekolekcji Wielkopostnych w dniu 24 marca 2018r. W załączeniu zamieszczamy bezpłatny egzemplarz gazety Fundacji Małych Stópek, która przybliża temat Duchowej Adopcji.

Istnieje możliwość zamówienia w/w gazety. Osoby chętne do bezpłatnej prenumeraty gazety proszone są do zgłaszania się do Zakrystii i dokonanie zapisu na listę osób chętnych.

>>> DUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZETEGO <<<

Libero tellus lacinia egestas donec pede nec in sem massa vel.