Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami książkowymi wydawnictwa Biały Kruk, które dostępne na naszym kiermaszu dobrej książki w dobrej cenie.

 

 

 

 

Kościół w Polsce ponowi Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. To odpowiedź polskich biskupów na prośbę, jaką skierował do nich podczas 395. Zebrania Plenarnego w Lidzbarku Warmińskim biskup kijowsko-żytomierski Vitalii Kryvytskyi SDB. (więcej)

 

7 maja 2023 roku dzieci naszej parafii uroczyście przyjęły I Komunię Świętą. Niech w ich sercach pozostaną słowa wypowiedziane prze papieża Franciszka.

Za każdym razem, kiedy przyjmujemy Komunię, upodabniamy się coraz bardziej do Jezusa, przemieniamy się coraz bardziej w Niego. Jak chleb i wino stają się Ciałem i Krwią Pana, tak ci którzy otrzymują je z wiarą, zostają przemienieni w żyjącą Eucharystię.

W Galerii zdjęcia z uroczystości (dzięki uprzejmości firmy arsstudio.bol)

 

W kaplicy chrztu zawisły obrazy św. Jana Pawła II i św. Faustyny ufundowane prze Państwa Wiszniewskich. Serdeczne podziękowania dla darczyńców. Obraz Jezusa Miłosiernego  otoczony jest teraz wizerunkami Swoich  orędowników.

 

Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa premierowo w kinie Forum.

Na prośbę widzów film NIEBO NIE MOŻE CZEKAĆ. HISTORIA CARLA ACUTISA, o patronie tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, gramy premierowo, od 19 maja https://kino.boleslawiec.pl/index.php?id=3574

Więcej o filmie i materiały edukacyjne na stronie dystrybutora filmu https://rafaelfilm.pl/acutis/#materialykat. Zainteresowanych seansami zorganizowanym, zapraszamy do kontaktu.

BOK-MCC  KINO FORUM

Pl. Marszałka Piłsudskiego 1c,

59-700 Bolesławiec

www.bok.boleslawiec.pl www.kino.boleslawiec.pl

tel. 75 644 21 46,  668 546 116 

Podkategorie